wtorek, 11 stycznia 2011

Do pracy rodacy!


Materiałów do pracy ci u nas dostatek ale ja ciągle nie mam czasu! Jak wy to robicie? Ledwo znajduję chwilkę żeby " poskakać" po stronach w necie a i tak nie jestem w stanie zobaczyć wszystkiego. Ostatnio dużo czasu spędzam w kuchni...ot takie nowe hobby, trochę wymuszone dietą a trochę fascynacją całą gamą przypraw których dotychczas nie stosowałam a raczej nie miałam pojęcia że istnieją. Postaram się zamieszczać foto tych moich kuchennych wyczynów i to nie tylko moich ale również mojej drugiej połówki która również coraz częściej kieruje swoje kroki w stronę garkuchni...nareszcie!!!
Ostatni kulinarny przysmak który coraz częściej gości na naszym stole to łosoś...
 
Staramy się aby było zdrowo i niezbyt tłusto  więc pieczony w folii aluminiowej. Zaznaczę że nigdy nie lubiłam ryb i jem je dopiero od jakiegoś czasu... można się przekonać jak widać. Do tego sosik  jogurtowo-kawiorowy...pycha dla wszystkich którzy preferują zdrową i chudą kuchnię.
Wszystkim odwiedzającym życzę miłego dnia i dużo uśmiechu!

1 komentarz:

Andrzej pisze...

Witam!
Jestem pod wrażeniem Pani strony,a szczególnie prac decou.ja dopiero zaczynam ,mam książkę i podglądam w necie różne pomysły.Podpinam sobie Panią do ulubionych.Z cieniowaniem to troche chyba se poczekam,nie mam zdolności "malarskich",więc trza będzie metodą prób i błędów.Chociaż zrobiłam kilka świeczników ze szklaneczek,u mnie w domu znajome ozdobiły fajne butelki z papieru ryżowego,serwetek,ostatnio farby i postarzacza.Zbieram różne pomysły,ale kuchnia też czeka!Tak wogóle od ponad 2ch lat żyję wIrlandii przy mężu.Pracuję dorywczo i odkrywam swoje wewnętrzne hobby.Do miłego!Ewa

Related Posts with Thumbnails